Lyžařský vlek Tisá

Webové stránky vleku

Interaktivní mapa

Můžete si otevřít mapu na mapy.cz a uložit do batůžku.

Lyžařský vlek Tisá (Lyžařský vlek v provozu dle sněhových podmínek). Sjezdovka leží v nadmořské výšce 500 metrů, upravuje se pomocí rolby.

Jde o trasu s modrou obtížností, o délce přibližně 400 m. Existuje zde možnost pro zajištění individuální doby lyžařským kurzům, od 17 do 20 hodin funguje večerní lyžování.

Za příznivých sněhových podmínek se jezdí o víkendech a v ostatní dny se provozuje pouze večerní lyžování.

Odpovědná osoba:
Král Milan ml. - tel.  604 590 427
Turek Jiří - tel.  603 772 378
Fojt Radek - tel.  737 266 300

Lyžařský vlek Tisá

Běžecké tratě

Interaktivní mapa

Můžete si otevřít mapu na mapy.cz a uložit do batůžku.

Běžecké tratě nejsou kolem Tisé oficiální a barevné značení běžeckých tras tady obstarávají iniciativní občané Tisé. Nejvyhledávanější trasy Tisá – Rájec – Ostrov – Sněžník, jsou v délkách dvacet, devět a šest kilometrů. Na křižovatkách nechybí rozcestníky s mapou tratí, kde uvidíte aktuální vzdálenost. Místní kouzelná příroda vám ukáže rozsáhlé lesy, náhorní plošiny, pískovcové skály a malebné skalní vesničky. Trasy rádi využijí nejen běžkaři, ale i milovníci jízd na psím spřežení.

Běžecké okruhy v okolí Tisé ke Sněžníku a k Petrovicím Běžecké trasy v okolí Tisé, Sněžníku a Petrovic jsou o celkové délce cca 40 km, jsou rozděleny do několika navzájem propojených okruhů, jsou v délkách dvacet, devět a šest kilometrů. Na křižovatkách nechybí rozcestníky s mapou tratí, kde uvidíte aktuální vzdálenost. Okruhy navazují na Krušnohorskou lyžařskou magistrálu – Bílá stopa.

Po této magistrále lze navázat na síť tratí Děčínského Sněžníku, nebo naopak přejít z Petrovic přes obec Krásný Les do Adolfova - Ski Areálu Telnice. Místní kouzelná příroda vám ukáže rozsáhlé lesy, náhorní plošiny, pískovcové skály a malebné skalní vesničky.

Běžecké tratě